Srednja škola, Kladovo

Školska godina: 2019/2020.

RASPORED ČASOVA

Važi od: 09.09.2019.


RbPrezime i imePonedeljakUtorakSredaČetvrtakPetak
12345671234567123456712345671234567
1.Gavrilović Mirjana
IV-3
IV-1
II-1
III-1
III-3
II-1
IV-3
III-1
II-1
IV-1
III-1
IV-1
III-3
2.Đorđević Jasmina
II-3
II-4
I-3
II-3
III-5
II-2
I-1
I-3
II-4
I-1
II-2
I-1
III-5
3.Antić Gordana
I-2
I-5
I-4
IV2
IV-4
I-4
III-2
I-5
I-2
IV2
III-2
IV-4
4.Sunčica Bondokić
II-5
III-4
III-5
II-4
III-4
I-4
I-5
IV2
II-5
I-3
I-2
III-4
III-4
5.Paunović Dragana
II-1
IV-3
III-3
I-3
IV-3
IV-1
III-1
I-1
IV-1
III-1
III-3
IV-1
I-3
III-1
II-1
I-1
III-1
IV-3
6.Jovanović Aleksandra
II-3
I-1
III-5
II-3
III-2
II-3
III-2
II-3
I-1
II-1
7.Blagojević Nevena
IV2
II-5
I-5
I-2
I-4
II-5
II-4
II-2
III-4
IV-4
I-5
II-2
I-4
II-4
IV-4
III-4
IV2
I-2
8.Gruičić Marko
II-1
III-1
I-1
I-1
II-1
II-1
III-1
IV-1
IV-1
II-1
I-1
I-1
9.Stojkovska Dragana
III-4
III-3
III-3
III-4
III-3
10.Rečević Ljubisav
I-1
IV-3
III-3
IV2
IV-1
III-5
IV2
I-1
I-1
III-3
IV2
IV-3
IV-1
IV-1
11.Božanović Bojan
III-1
II-3
II-1
III-1
II-1
II-3
II-1
III-1
12.Turanović Mira
III-2
I-5
III-4
I-2
II-4
III-2
III-2
I-5
II-4
II-2
I-2
II-2
III-4
II-4
13.Nikolić Dragana
I-3
II-2
I-4
I-3
I-4
IV-4
II-5
I-4
IV-4
II-5
I-3
II-2
I-3
14.Stojanović Ivan
II-1
IV-1
I-4
I-2
II-4
I-1
II-4
I-4
III-1
II-1
III-1
II-2
IV-1
I-2
II-2
I-1
III-1
15.Radonjić Ivanka
I-4
II-1
I-1
III-1
II-3
II-1
IV-1
I-1
IV-1
II-1
I-5
III-5
I-1
I-2
I-4
III-1
I-2
II-3
IV-1
16.Stamenkovič Mihajlo
IV-1
III-1
III-1
II-1
I-5
I-1
I-3
I-5
II-1
IV-1
I-3
I-1
III-5
II-1
III-1
17.Simić Dobrić Suzana
II-4
I-2
I-2
II-4
18.Stojković Sanja
III-3
III-3
I-3
I-1
II-3
III-3
III-1
II-4
I-3
II-2
II-4
II-3
II-1
I-5
II-2
I-1
III-5
III-3
III-1
II-1
19.Radulović Ivana
I-4
I-2
I-3
I-2
I-4
I-1
III-5
I-1
I-2
I-3
I-1
20.Stojanović Ana
II-3
III-1
IV-1
II-1
II-4
III-5
IV-1
III-1
II-3
II-4
II-1
III-5
III-5
II-4
II-1
21.Tasić Branislava
IV2
III-4
III-2
III-1
IV2
III-5
III-2
IV-1
IV-1
IV-4
IV-1
IV-4
III-1
IV-1
III-4
IV2
IV-1
IV-1
IV-4
III-2
22.Mudrinić Ilija
III-3
III-1
I-1
III-5
IV-1
III-3
II-1
IV-3
I-3
II-3
IV-1
II-3
II-1
I-1
III-1
III-5
IV-3
I-3
III-5
23.Sideris Mihajlo
III-4
III-2
I-5
II-5
II-5
I-4
IV2
III-4
II-4
I-2
II-2
III-2
I-5
I-4
IV-4
II-2
IV-4
IV2
I-2
II-4
24.Milanović Aleksandar
III-3
III-3
III-3
25.Malički Zlatko
I-4
II-1
I-1
26.Spasić Igor
IV-1
II-2
I-1
IV-3
III-1
II-1
I-1
II-1
27.Mikić Bojana
II-1
III-3
III-5
28.Šejnjanović Aleksandar
IV-3
29.Nikolić Mira
II-3
II-3
I-3
I-3
I-3
III-3
III-3
II-3
III-3
III-3
30.Jovanović Jelena
II-3
II-3
I-3
I-3
I-3
I-3
II-3
II-3
IV2
I-3
II-3
II-3
I-3
II-3
IV2
31.Aleksić-Bađić Marina
IV-3
III-5
IV-3
IV-3
III-3
I-3
IV-3
III-5
IV-3
I-3
III-3
III-5
32.Župan Irena
III-5
III-5
I-3
IV-3
III-3
IV-3
II-3
III-3
III-5
I-3
III-3
III-3
I-3
II-3
33.Tošić Jovana
IV-3
I-5
III-3
II-2
II-3
IV-3
IV-3
IV-3
IV-4
I-5
IV-3
IV-3
II-3
IV-3
IV-3
IV-3
III-5
34.Bobolokić Nikola
III-5
I-5
III-5
III-5
III-5
I-5
35.Tufajević Dušan
III-5
III-5
I-5
III-5
I-5
36.Milenković Ljubiša
II-2
II-2
II-2
IV2
III-2
IV2
III-2
IV2
IV2
III-2
IV2
37.Ilijević Mirjana
II-5
IV2
III-2
I-2
I-2
II-5
I-2
I-2
I-2
IV2
I-2
IV2
III-2
I-2
38.Budujkić Ratka
I-2
II-5
IV2
III-2
II-2
IV2
III-2
II-5
II-5
IV2
IV2
II-2
III-2
I-2
II-2
39.Marinović Bogoljub
III-2
III-4
II-5
III-2
II-5
II-2
III-2
II-5
II-5
II-2
II-5
III-2
III-2
III-2
III-4
II-2
40.Dimitrijević Dragan
IV2
I-4
III-2
II-2
IV2
III-2
III-2
IV2
III-2
II-2
IV2
41.Radulović Zoran
III-4
III-4
I-4
II-4
I-4
III-4
IV-4
III-4
IV-4
III-4
II-4
II-4
IV-4
III-4
IV-4
II-4
III-4
III-4
42.Milosavljević Anđelija
II-4
I-4
II-4
III-4
III-4
III-4
I-4
III-4
III-4
II-4
III-4
II-4
III-4
I-4
II-4
II-4
43.Marinković Borislav
II-5
II-2
II-5
II-2
I-2
II-5
II-5
44.Bukatarević Vladimir
I-5
I-2
I-2
I-5
II-5
II-5
45.Pavlović Bata
IV-4
IV-4
I-2
II-4
II-4
I-4
46.Ćeha Božidar
IV-4
IV-4
III-4
47.Čučulanović Dejan
I-5
I-5
48.Srbulović Nikolina
III-1
III-2
III-3
III-4
III-5
II-2
II-4
II-5
I-4
I-5
IV-1
IV-3
IV2
IV-4
I-3
I-2
II-1
II-3
I-1

Made by Ras TimeTable Software www.time-table.net